June 23, 2021
Portali Shprehja

Vajzat e Shkurte Fejzës e festojnë Bajramin me raki

Pas Muajit të Ramazanit besimtarët myslimanë kudo që janë festojnë festën e Fitër Bajramit. Urime të shumta dhe fytyra të lumtura janë parë sot gjithandej, duke uruar këtë festë, shkruan “Kosovarja”. Sigursht nuk kanë munguar as urimet nga fytyrat publike nga shoubizi shqiptar, të cilët në mënyra të ndryshme kanë zgjedhur të urojnë ndjekësit e […]

.

Të Ngjajshme

Keni dëshiruar ta shihni Albina Kelmendin në bikini – shikojeni

admin

Dizajneret pejane i kthejnë në modë korsetët me dizajne të mahnitshme

admin

Motin e nxehtë Sabriu dhe Nera e kalojnë në këtë vend

admin

Leave a Comment