May 16, 2021
Portali Shprehja

Vaksinohet edhe Ivanka Trump

Vajza e ish presidentit amerikan ka treguar se është vaksinuar. Ivanka Trump përmes një postimi në rrjete sociale tregoi momentin e vaksinimit. Në profilin e saj zyrtar në Instagram ka publikuar dy imazhe derisa shihet duke marrë vaksinën për mbrojtje nga COVID-19. Ajo shihet e veshur me një bluzë të bardhë dhe xhinse teksa mbanë […]

.

Të Ngjajshme

Rina ndan një foto me flokë të kaltërta

admin

Sara Hoxha mbulohet lartë e zbulohet poshtë

admin

Kjo foto e Agnesës do t’iu lë pa gjumë

admin

Leave a Comment