August 2, 2021
Portali Shprehja

Valdrini i bënë dedikim të veçant Editës në fotot e pritjes së ëmbël

Disa muaj më parë u bë i ditur përmes rrjeteve sociale lajmi i zgjerimit të familjes Sahiti.   Valdrini dhe Edita, prindër të vajzës Bella prej tre vitesh tashmë, do të bëhen sërish prindër të një vajze. Teksa muajt e pritjes së ëmbël po kalojnë një nga një, kujtimi i bukur është përjetësuar përmes disa […]

.

Të Ngjajshme

Tuna publikon fotografi të reja të djalit

admin

Djali i Cimes i fërgon vezët në diell

admin

Sa truproje i ka Tayna?

admin

Leave a Comment