April 16, 2021
Portali Shprehja

Vanessa Bryant publikon emrat e oficerëve që shpërndan foto të aksidentit, ku vdiq bashkëshorti dhe vajza e saj

Kobe Bryant ka ndërruar jetë vitin e kaluar.

Ai së bashku me vajzën e tij humbën jetën si pasojë e rrëzimit të helikopterit.

Gruaja e tij Vanessa Bryant ka publikuar emrat e oficerëve që publikuan menjëherë fotot e aksidentit.

Ajo ka kërkuar nga gjykata që emrat e katërshes të bëhen publik, dhe gjykata u pajtua me këtë vendim.

Kujtojmë, nëntë persona humbën jetën atë ditë, ku dyshohet se helikopteri është përfshirë nga zjarri dhe kështu ka ardhur deri tek rrëzimi i tij.


Të Ngjajshme

Vdes në moshën 52 vjeçare aktorja e “Peaky Blinders”

admin

May-Linda Kosumovic e Rozafa Çelaj bëhen pjesë e serialit ndërkombëtar “Welcome to Utmark”

admin

Sa shumë është shëndoshur Kumrije Mustafa

admin

Leave a Comment