December 3, 2022
Portali Shprehja

Vazhdojnë kërcënimet me bomba, evakuohen 7 shkolla në Shkup

Në 7 shkolla në Shkup sot është ngritur alarmi për bombë, njofton Ministria për Punë të Brendshme.

Nga Policia thonë se janë ndërmarr të gjitha masat për evakuim të sigurt të nxënësve dhe stafit të shkollave.

Të Ngjajshme

Alarm në Britani, katër fëmijë humbën jetën nga bakteri brenda pak ditësh

I dyshuari për vrasjen e shtatzënës vrau veten, nuk iu dorëzua policisë

Kalendari historik i datës 2 dhjetor

Leave a Comment