September 30, 2020
Portali Shprehja

Vazhdojnë protestat kundër rritjes së çmimit të energjisë elektrike

Në Shkup, Tetovë, Gostivar dhe Kërçovë po protestohet sërish kundër rritjes së çmimit të energjisë elektrike. Protestuesit kërkojnë që institucionet të tërheqin vendimin për shtrenjtimin e energjisë elektrike. Deri sa ta arrijnë këtë, ata thonë se protestat nuk do të ndalojnë. Protestuesit në Tetovë kanë bllokuar të gjitha hyrjet dhe daljet për në qytet.

 

Të Ngjajshme

Qeveria nuk diskutoi heqjen e testit PCR si kusht për kalimin e kufijve

admin

Mësimi online “zhduku” kompjuterët e lirë

admin

Burg për Gruevskin e arratisur, Janakieski mori dënim me kusht

admin

Leave a Comment