October 1, 2023
Portali Shprehja

Vazhdon procesi gjyqësor në Hagë ndaj ish-krerëve të UÇK-së

Vazhdon sot procesi gjyqësor kundër Thaçit dhe të tjerëve në Dhomat e Specializuara të Kosovës në Hagë.

Seanca nis në ora 09:00.

 

.

Të Ngjajshme

Vuçiq flet sërish për sulmin terrorist në Banjskë, thotë se do të dalë “me dëshmi” të reja

Dua Lipa në filmin kinematografik, sëbashku me John Cena

Kasami: Nuk do të votojmë për ndryshimet Kushtetuese, kërkojmë të hiqet 20%

admin

Leave a Comment