August 11, 2022
Portali Shprehja

Vdekja e 46 vjeçarit në Prishtinë, policia me detaje

Një person ka ndërruar jetë mëngjesin e së premtes pasi derisa ishte duke qëndruar në një kafiteri iu kishte keqësuar gjendja shëndetësore dhe kishte ndërruar jetë.

Në raportin e Policisë së Kosovës bëhet e ditur se në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë policore dhe ekipi mjekësor i ndihmës së shpejtë, i cili ka konstatuar se viktima ishte pa shenja jete.

“Është raportuar se viktima mashkull  kosovar derisa kishte qenë duke qëndruar në një kafiteri iu kishte keqësuar gjendja shëndetësore dhe kishte ndërruar jetë . Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë policore dhe ekipi mjekësor i ndihmës së shpejtë urgjente ka konstatuar se viktima ishte pa shenja jete”, thuhet në raport.


Vdekja e 46 vjeçarit në Prishtinë, policia jep detaje
Vdekja e 46 vjeçarit në Prishtinë, policia jep detaje

Tutje në raport bëhet e ditur se me urdhër të prokurorit trupi i pajetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion. /Telegrafi/

.

Të Ngjajshme

Vdes foshnja katër muajshe në Istog

admin

Vidhen shtëpitë e tre vëllezërve në Prizren – hajnat marrin stoli ari, para të gatshme e gjësende me vlerë

admin

Dy persona arrestohen pasi rrahën një të mitur në Hanin e Elezit

admin

Leave a Comment