January 28, 2022
Portali Shprehja

Vdekja e 70 vjeçares në Zhabar të Mitrovicës, policia arreston shoferin i cili e goditi me veturë

Një grua 70 vjeçare ka humbur jetën dje në fshatin Zhabar të Mitrovicës, si pasojë e goditjes nga një veturë.

Policia e Kosovës në raportin 24 orësh ka dhënë detaje lidhur me ngjarjen.

Tact Watches

Sipas raportit thuhet se policia ka arrestuar ngasësin e veturës dhe i njëjti është dërguar në mbajtje.


Vetura godet për vdekje gruan 70-vjeçare në Zhabar të Mitrovicës
Vetura godet për vdekje gruan 70-vjeçare në Zhabar të Mitrovicës

“Është raportuar se i dyshuari mashkull kosovar duke drejtuar automjetin e tij, nga pakujdesi ka goditur këmbësoren femër kosovare të cilës i ka shkaktuar lëndime vdekjeprurëse.

Vdekjen e saj e ka konstatuar ekipi mjekësor në vendin e ngjarjes.

Me vendim të prokurorit trupi i pajetë i viktimës është dërguar në IML për Obduksion ndërsa i dyshuari është arrestuar dhe dërguar në mbajtje”, thuhet në raport. /Telegrafi/

.

Të Ngjajshme

​Arrestohen dy të dyshuar për rrëmbimin e një 33-vjeçari në Drenas

admin

Një fëmijë ther me thikë një burrë në Dragash

admin

Arrestohet i dyshuari për tentim-vrasje në Prishtinë

admin

Leave a Comment