November 27, 2020
Portali Shprehja

Vdekje e dyshimtë, ndërron jetë një femër pasi dërgohet në QKUK

Në Policinë e Kosovës është raportuar se një femër ishte dërguar në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës dhe më vonë kishte ndërruar jetë.

Rasti ka ndodhur më 1 tetor.

“Lipjan 01.10.2020 – 13:00. Raportohet se viktima femër kosovare, ishte dërguar në QKUK. Më vonë viktima ka ndërruar jetë”, thuhet në raport.

Lidhur me rastin është njoftuar prokurori. /Telegrafi/

.

Të Ngjajshme

Policia arreston një person në Prishtinë, sulmoi seksualisht fëmijët përmes rrjeteve sociale

admin

Zhduket një vajzë në Lipjan

admin

Policia konfiskon 28 kilogramë marihuanë në Vërmicë

admin

Leave a Comment