Vdekje e dyshimtë në Suhodoll të Mitrovicës

Një i moshuar është gjendur pa shenja jete në Suhodoll të Mitrovicës.

Këtë e kanë konfirmuar edhe nga Policia e Kosovës, teksa kanë thënë se rasti është cilësuar si vdekje e dyshimtë.

Ekipet policore dhe prokurori kanë dalur në vendin e ngjarjes.

Ndërkaq, trupi i pajetë i viktimës është dërguar për obduksion. Detaje tjera rreth rastit nuk dihen.

Të ngjajshme

Preu dru në pronë private, arrestohet

shprehja

Grabitje me armë në Fushë Kosovë

shprehja

Një grua mbahet e mbyllur në banesë dhe keqtrajtohet, arrestohet i dyshuari

shprehja

Duke përdorur shërbimet e Portalit Shprehja ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Pranoj Lexo më shumë