July 27, 2021
Portali Shprehja

Vdes aktori dhe modeli i njohur Daniel Mickelson

Meredith Mickelson, i lindur më 1 korrik 1999, ishte një model amerikan dhe yll i mediave sociale. Aktori, i njohur për rolin e tij në serinë televizive 2019 Mani dhe filmin horror The Killer Clown Meets the Candy Man, ndërroi jetë në 4 Korrik, shkruan The Sun. Meredith Mickelson, i lindur më 1 korrik 1999, […]

.

Të Ngjajshme

Këta janë emrat e estradës që nuk i anuluan koncertet në Ditën e Zisë për viktimat e tragjedisë në Kroaci

admin

Tayna anulon koncertin në shenjë respekti për viktimat në Kroaci

admin

Afërdita bashkë me vajzën rregullohen në mënyrë të njejtë

admin

Leave a Comment