September 29, 2023
Portali Shprehja

Vdes edhe një person pas rrokullisjes me traktor, shtohen rastet e tilla

Edhe një person ka vdekur pas rrokullisjes me traktor brenda pak ditëve në Komunën e Suharekës. Një person rreth të 60-ve nuk arriti t’u mbijetoj plagëve, teksa në urgjencë dhe në Polici thonë se janë shtuar rastet e tilla, teksa apelohet për kujdes të shtuar.

.

Të Ngjajshme

Arrestohet një person për kontrabandë me mallra – policia sekuestron çajra për dobësim, mjaltë e produkte tjera

admin

Paraburgim ndaj F.B., dyshohet se grabiti me forcë një telefon në Ferizaj

admin

U aksidentua djali i tij dhe kërkoi nga policia që ai ta merrte përgjegjësinë – arrestohet prishtinasi

admin

Leave a Comment