Vdes i aksidentuari në Podujevë

I aksidentuari me 29 prill ka vdekur dje në QKUK.

Rastin e ka konfirmuar policia e Kosovës.

“Lidhur me rastin, nga QKUK është informuar se viktima mashkull kosovar i cili ishte në tretman mjekësor, ka ndërruar jetë”, thuhet në raportin e policisë.

Me vendim të prokurorit, trupi i pajetë është dërguar në IML për obduksion, ndërsa i dyshuar është arrestuar dhe dërguar në mbajtje.

Shpërndaje në:
loading...

Të ngjajshme

Vetizolimi, dënimet e shqiptuara kapin shumën e 27.000 eurove

shprehja

Mblidhet Kuvendi i Shqipërisë, diskutohet për ligjin e mediave

shprehja

Zgjedhjet, partitë shqiptare betonojnë qëndrimet e tyre për datat e propozuara

shprehja

Duke përdorur shërbimet e Portalit Shprehja ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Pranoj Lexo më shumë