Vdes i aksidentuari në Podujevë

I aksidentuari me 29 prill ka vdekur dje në QKUK.

Rastin e ka konfirmuar policia e Kosovës.

“Lidhur me rastin, nga QKUK është informuar se viktima mashkull kosovar i cili ishte në tretman mjekësor, ka ndërruar jetë”, thuhet në raportin e policisë.

Me vendim të prokurorit, trupi i pajetë është dërguar në IML për obduksion, ndërsa i dyshuar është arrestuar dhe dërguar në mbajtje. 

loading...

Të ngjajshme

Degjeneron sherri në Tropojë, një 35-vjeçar në gjendje të rëndë, tre të tjerë në polici

shprehja

Një grua goditet nga vetura në Mitrovicë

shprehja

Prostitucioni në Kosovë, rreth 60 persona të arrestuar për 1 vit

shprehja

Duke përdorur shërbimet e Portalit Shprehja ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Pranoj Lexo më shumë