May 17, 2021
Portali Shprehja

Vdes në moshën 52 vjeçare aktorja e “Peaky Blinders”

Aktorja Helen McCrory ka vdekur nga kanceri në moshën 52 vjeçare. Lajmin e ka bërë të ditur burri i saj, aktorit Damian Lewis. McCory është e njohur për rolet e saj në serialin “Peaky Blinders” dhe tre filmat e Harry Potter. Ajo që një kohë të gjatë ishte duke u përballur me kancerin.

.

Të Ngjajshme

Me këtë efekt Mimoza duket krejt person tjetër

admin

Kështu dukej Tuna në kohën e shtatzënisë

admin

Linda ndan imazhin me linjat perfekte që ka

admin

Leave a Comment