September 24, 2020
Portali Shprehja

Vdes një femër në Vushtrri, bie në bunar

Një femër ka humbur jetën, pasi në rrethana të panjohura ka rënë në bunar.

Rasti ka ndodhur dje në qytetin e Vushtrrisë, njofton policia.

“Raportohet se viktima femër kosovare në rrethana të panjohura ka rënë në një pus-bunar. Viktima është dërguar në emergjencë, ku mjeku ka konstatuar se e njëjta është pa shenja jete. Me vendim të prokurorit, trupi i pa jetë i viktimës dërgohet në IML, për obduksion”, njofton policia. /Telegrafi/

.

Të Ngjajshme

Ngjarje tragjike në Zvicër: Gjendet i vdekur 47-vjeçari nga Kosova, gruaja dhe vajza e tij të plagosura

admin

Prokuroria në Gjilan ngrit aktakuzë ndaj burrit që vrau gruan me shufër metalike në Berivojcë të Kamenicës

admin

Dërgohet në stacion policor një person nga Lipjani, dyshohet se bashkëjetoi me një të mitur

admin

Leave a Comment