May 12, 2021
Portali Shprehja

Vdes një person në shtëpinë e të moshuarve në Istog

Një person ka vdekur në shtëpinë e të moshuarve për komunitete në Istog.

Policia në raportin 24 orësh, ka njoftuar se rasti ka ndodhur dje rreth orës 15:30.

“Është raportuar se në shtëpinë e të moshuarve ”Për Komunitete” kishte vdekur një person mashkull, banor i kësaj shtëpie. Në vendin e ngjarjes kanë dal: njësitë përkatëse policore si dhe mjeku kujdestar i cili e ka konstatuar vdekjen e viktimës.

Lidhur me rastin është deklaruar stafi i qendrës si dhe vajza e viktimës të cilët kanë deklaruar se viktima ka vuajtur nga disa sëmundje”, thuhet në raportin e policisë.

Me urdhër të prokurorit kujdestar, trupi i pa jetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion. /Telegrafi/

.

Të Ngjajshme

Arrestohet një person në Fushë Kosovë për dhunë ndaj bashkëshortes

admin

Gjendet pa shenja jete një person në oborrin e shtëpisë së tij në Gjilan

admin

Në Mushtisht të Suharekës i vihet flaka shkollës së vjetër

admin

Leave a Comment