October 4, 2023
Portali Shprehja

Vdes një person në Viti, iu keqësua gjendja derisa ishte duke fikur zjarrin

Një person ka humbur jetën në Viti, pasi që i njëjti derisa ishte duke fikur zjarrin në një fushë i është keqësuar gjendja.

Policia ka njoftuar se viktima kishte shkuar në emergjencë pa shenja jete.

“Është raportuar se viktima mashkull kosovar ishte dërguar në qendrën emergjente në Viti për shkak se i njëjti derisa kishte qenë duke e fikur një zjarr fushor i ishte keqësuar gjendja shëndetësore. Viktima ishte pranuar në emergjencë pa shenja jete, vdekjen e të cilit e ka konstatuar mjeku kompetent”, thuhet në raportin e policisë.

Njësitë relevante policore kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe janë duke e hetuar rastin. Me urdhër të prokurorit trupi i pajetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion. /Telegrafi/

.

Të Ngjajshme

Plagosen me armë zjarri dy persona në Prishtinë

admin

Voziti në kahun e ndaluar të lëvizjes, gjobitet me 150 euro shoferi në rrugën Prishtinë-Gjakovë

admin

Aksident me fatalitet në rrugën Prishtinë-Ferizaj, vdes një person

admin

Leave a Comment