November 27, 2020
Portali Shprehja

Veganët bëjnë seks më shumë se mishngrënësit

Veganët bëjnë seks më shumë se sa mishngrënësit.

Këtë thotë një sondazh i faqes “IllicitEncounters”ka bërë një sondazh në të cilin më shumë se gjysma e veganëve të anketuar kanë thënë se bëjnë bërë seks katër herë në javë, ndërsa vetëm gjysma e atyre që kanë ngrënë mish raportuan se kishin pasur marrëdhënie seksuale vetëm dy herë në të njëjtën periudhë kohe.

Sondazhi ka zbuluar se dy të tretat e veganëve ishin të gatshëm të eksperimentonin në dhomën e gjumit, ndërsa më shumë se gjysma e të anketuarve që kanë ngrënë mish pranuan se ishin më pak aventuresk poshtë çarçafëve.

Sondazhi gjithashtu ka treguar se veganët argëtohen më mirë në dhomën e gjumit, 84% e të anketuarve kanë deklaruar që janë të kënaqur me jetën e tyre seksuale në krahasim me 59% të atyre që hanë mish.


Top Channel

Të Ngjajshme

Kundër problemeve të kockave/ Trajtimet natyrale dhe ushqimet e duhura

admin

Mëngjesi i duhur për ata që vuajnë nga tiroidja

admin

Një gotë me çaj mali/ Zbuloni arsyen pse duhet ta pini para gjumit

admin

Leave a Comment