June 18, 2021
Portali Shprehja

Vendimi që ndalon raportimin nga Kuvendi, protestojnë gazetarët në Shqipëri – Iliria News Agency

Vendimi që ndalon raportimin nga Kuvendi, protestojnë gazetarët në Shqipëri – Iliria News Agency

Të Ngjajshme

Nis Samiti në Vjenë, këto janë temat që po diskutohen – Iliria News Agency

admin

Ja pse Holanda votoi pro nisjes së negociatave mes BE-së dhe Shqipërisë – Iliria News Agency

admin

Takimi i Vjosës me Erdogan in – Iliria News Agency

admin

Leave a Comment