May 11, 2021
Portali Shprehja

Venko: Procesi i vaksinimit po rrjedhë normalisht, janë vaksinuar afro 35 mijë qytetarë

Ministri i shëndetësisë Venko Filipçe edhe sot monitoroi qendrën e vaksinimit në A1 Arena në Shkup, me çrrastë njoftoi se vaksinimi në vend po rrjedh normalisht, pa pengesa dhe se deri tani në gjithë vendin janë vaksinuar afro 35 mijë qytetarë.

 

.

Të Ngjajshme

Zaev pas takimit me Varhej: Nuk negociojmë për identitetin tonë!

admin

Gati amendamentet me të cilat do të ndryshohet teksti i Ligjit të Shtetësisë

admin

Diplomacia europiane: Hapni sa më shpejt negociatat me Tiranën dhe Shkupin

admin

Leave a Comment