Vera Ora në vijë të frontit në Britani, jep disa këshilla për çiftet

loading...

Vera Ora nëna e këngëtares Rita Ora është një psikiatër dhe i është bashkëngjitur Shërbimit Britanik në luftë kundër koronavirusit, shkruan lajmi.net.

Ajo gjatë kësaj pandemie vazhdimisht ka bërë postime në Instagram në interes të qytetarëve duke i udhëzuar ata për mbrojtjen nga COVID-19.

Së fundmi Vera ka publikuar një imazh ku shihet me doreza dhe maskë mbrojtëse dhe ka udhëzuar qytetarët të qëndrojnë sa më shumë në shtëpitë e tyre.

Ajo kishte edhe një këshillë për çiftet.

“Këshillë për të martuarit dhe çiftet: Derisa jeni në izolim ndaloni grindje dhe përleshjet. Kjo çmenduri së shpejti do të kaloj! Mbani familjet afër dhe falni dashuri”, ka shkruar ajo. /Lajmi.net/

loading...

Të ngjajshme

Pas dy vitesh lidhje, Cara Delevingne ndahet nga e dashura

shprehja

Ghetto Geasy publikon foto nga fëmijëria, nuk do e njihni reperin

shprehja

Kjo është data kur pritet të lansohet pjesa e dytë e ‘Venom’

shprehja

Duke përdorur shërbimet e Portalit Shprehja ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Pranoj Lexo më shumë