January 20, 2021
Portali Shprehja

Verona refuzon ofertën nga Gjermania, Kumbulla premtohet në Serie A

Interi po mendon që të marrë në ekip mbrojtësin Marash Kumbulla. Trajneri Antonio Conte do që ta ketë në ekip, aq më tepër që Godin po largohet.

Uruguiani do të bashkohet me ekipin e Cagliarit. Mbrojtësi shqiptar nga krahu tjetër kishte një ofertë dhe nga Gjermania. Ai pati interesimin e klubit të Leipzigut dhe Julian Nagelsman.

Futbollisti 20-vjeçar do të largohet nga skuadra e Veronës. Ai do të bëjë hapin e madh në karrierë e tij dhe Verona kërkon që të përfitojë ekonomikisht nga shitja e tij.

.

Të Ngjajshme

“Shpresa vdes e fundit”; Flick komenton “kalimin” e Alaba te Real Madridi

admin

Video: Dortmundi barazon rezultatin, Brandt gjen rrjetën mjaft bukur

admin

Video: Gabim i Dortmundit, Leverkuseni nuk fal me kundërsulm

admin

Leave a Comment