3.5 C
Skopje
December 7, 2019
BLUE

Vesa Smolica siç nuk e keni parë, pozon topless: Zemrën e kam hala ma të madhe

Ditë më parë emri i saj ishte kryefjalë në mediat rozë, pas performancës që realizoi në Poloni, shkruan GazetaBlic.

Këngëtarja nga Gjakova, Vesa Smolica habiti të gjithë në Varshavë me performancën e këngës “Hallelujah” të Leonard Cohen.

“Në #Warsaw të Polonisë Ishte kënaqësi dhe nder për mua të performoj në evenimentin për nder të atyre që strehuan dhe ndihmuan Hebrenjtë gjatë luftës së dytë botërore organizuar nga shoqata “From The Depths”, shkroi Vesa.

Tani, këngëtarja i është kthyer pozave të nxehta në rrjete sociale. Smolica ka realizuar një fotografi ‘topless’ të cilën nuk ka hezituar aspak ta ndajë dhe me ndjekësit e saj në Instagram.

Tani, këngëtarja i është kthyer pozave të nxehta në rrjete sociale. Smolica ka realizuar një fotografi ‘topless’ të cilën nuk ka hezituar aspak ta ndajë dhe me ndjekësit e saj në Instagram.

Sa i përket projekteve muzikore, ai i fundit nga këngëtarja është “Mora testin”, në bashkëpunim me Dj Dagz dhe Dj PM, një ripërpunim i këngës së Nexhmije Pagarushës.

Artikuj të ngajshëm

Genta Ismajli pranon befasinë e jashtëzakonshme nga i dashuri

shprehja

Provokon seksbomba filipinase, shfaqet gjysmë e zhveshur para pasqyrës

shprehja

Unikkatili në zi, i vdes personi më i dashur në jetë

shprehja