November 30, 2020
Portali Shprehja

Veshja e tejdukshme ia zbulon sytjenat resë së Gilit

Herolina, vajza simpatike që hyri shpejtë në mesin e femrave më të komentuarat nga mediet rozë.

Janë paraqitjet e saj të cilat e bëjnë më të veçantë dhe të dallojë shumë nga tjerat, shkruan “Kosovarja”.

Zeshkania duket se po e përjeton dashurinë me djalin e Gilit ashtu siç është më së miri, ku me anë të rrjeteve sociale tregojnë dashurinë që kanë për njëri tjetrin.

Shpesh e kemi parë të  veshur e të rregulluar rëndë, ku ka vënë në fokus edhe pasuritë trupore.

Ndonjëherë nga veshjet, ekspozohet më shumë se ç’duhet, e shembull është imazhi i publikuar së fundmi.

Nga bluza e tejdukshme asaj po i dallohen krejt sytjenat./Kosovarja/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by @herolinaa


Të Ngjajshme

Sara tregon se si ia kumtuar Ledrit lajmin për shtatzëni

admin

Egzona Muqiqi do iu lë pa fjalë me dukjen e saj sot

admin

Pasqyra e ‘tradhëton’ ish miss-in, e zbulon se e shoqëron një mashkull në dhomë

admin

Leave a Comment