February 25, 2021
Portali Shprehja

Vetë dorëzohet në Polici një person që dyshohet për falsifikim të parasë

Policia e Kosovës për rajonin e Pejës ka bërë të ditur se të hënën është dorëzuar në Polici një person i dyshuar për falsifikim të parasë.

I dyshuari, N.G është shoqëror për në Drejtorinë e Krimeve Ekonomike dhe Korrupsionit DPP- Prishtinë, ku është duke u trajtuar lënda.

“Më datë 22. 02. 2021 personi N. G. i cili ka qenë në kërkim policor për veprën penale ‘falsifikim i parasë’ është vetë dorëzuar në Stacionin Policor në Pejë”, thuhet në njoftim. /Telegrafi/

 

.

Të Ngjajshme

Vrau të dashurin, 18 vjet burgim për një femër në Ferizaj

admin

Një person sulmon fizikisht një femër në Fushë Kosovë

admin

Sulmohet fizikisht një libanez në Prishtinë, ia vjedhin kuletën me para

admin

Leave a Comment