November 29, 2021
Portali Shprehja

Vetëm 27 minuta në fushë,  objekti misterioz i Serisë A kthehet në grup dhe përgatit lamtumirën

Sasha Kokorin është kthyer në grup të Fiorentina pas disa javësh mungesë dhe tani do të provojë të sigurojë pak më shumë hapësira pasi në pjesën e parë të sezonit gjatë së cilës ka grumbulluar vetëm 27 minuta lojë.

Megjithatë, bëhet  fjalë për një kthim që është preludi i një lamtumire, sipas Corriere dello Sport.

Tact Watches

Kjo sepse rusi është jashtë planeve të trajnerit Italiano, me lojtarin që do të nxirret në shitje në janar.

Për Kokorin mund të vihen në lëvizje katër skuadra ruse.

.

Të Ngjajshme

Totti nuk ka dyshime mbi Topin e Artë: “U mësuam me ata, por tani them…”

admin

2021 ka përfunduar për Lorenzo Pellegrini: 30-40 ditë pushim për kapitenin e Romës

admin

I “futi duart” gazetares sportive “live”, identifikohet autori. Mungon denoncimi

admin

Leave a Comment