March 9, 2021
Portali Shprehja

Vetura godet këmbësoren në Fushë Kosovë

Një këmbësore ka marr lëndime trupore, pas e njëjta është goditur nga një automjet mesditën e sotme në Fushë Kosovë.

Rastin e  ka konfirmuar për Telegrafin zëdhënësja e Policisë për rajonin e Prishtinës, Florie Ahmeti.

“Rreth orës 11:30, në rrugën ‘Nëna Terezë’ në Fushë Kosovë, ka ndodhur një aksident trafiku ku është përfshirë një automjet në lëvizje dhe një këmbësore. Si pasojë e aksidentit lëndime trupore ka pësuar këmbësorja. E njëjta është dërguar për tretman mjekësor me rastin po merret njësiti i trafikut”, ka deklaruar Ahmeti. /Telegrafi/

.

Të Ngjajshme

Te Liqeni i Badovcit, grabitësit plagosin dy persona të kompanisë së sigurimit – transportonin para

admin

Paraburgim ndaj dy të dyshuarve për lëndim trupor dhe armë mbajtje pa leje

admin

Vetura përplas motorin në Lushnje, 2 viktima

admin

Leave a Comment