May 16, 2021
Portali Shprehja

Vetura godet një këmbësore në rrugën Fushë Kosovë – Prishtinë

Një veturë ka goditur një këmbësore në rrugën Fushë Kosovë – Prishtinë.

Zëdhënësja e Policisë së Kosovës për rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti deklaroi për Telegrafin se aksidenti ka ndodhë rreth orës 14:30.

“Rreth orës 14:30, në rrugën Prishtinë-Fushë Kosovë, ka ndodhur një aksident trafiku ku është përfshirë një automjet në lëvizje dhe një këmbësore. Si pasoj e aksidentit lëndime trupore ka pësuar këmbësorja e cila është dërguar për tretman mjekësor”, ka thënë ajo.

Ahmeti tha se me rastin po merret njësiti i trafikut. /Telegrafi/

 

.

Të Ngjajshme

Arrestohet një person në Fushë Kosovë për dhunë ndaj bashkëshortes

admin

Gjendet pa shenja jete një person në oborrin e shtëpisë së tij në Gjilan

admin

Në Mushtisht të Suharekës i vihet flaka shkollës së vjetër

admin

Leave a Comment