January 23, 2022
Portali Shprehja

Vetura më e re e BMW që ndryshon tërësisht ngjyrën me një buton

Bëhet fjalë për veturën BMW IxM60 që ka mundësinë që ta ndryshojë ngjyrën e pjesës së jashtme të veturës me vetëm një buton, transmeton lajmi.net.

Ndryshimi i ngjyrës ndodh brenda pak sekondave, dhe funksionon në mënyrë shumë efikase.

Tact Watches

Kjo gjë nuk bëhet fare me bojë, por me prerje mbështjellëse të formuar posaçërisht për t’iu përshtatur paneleve të trupit të SUV-së. Ambalazhi ka të njëjtën teknologji të bojës elektronike të përdorur në lexuesit elektronikë.

Ky është modeli i parë i veturave me një opsion të tillë, ku vetura me ngjyrë hiri mund të bëhet pa problem e zezë. /Lajmi.net/

Të Ngjajshme

Kur dhe pse duhet t’i hidhni ujë të vluar veturës suaj

admin

Kompania e Muskut do të fillojë testet e vendosjes së çipave të trurit te njerëzit

admin

Bie drastikisht vlera e Bitcoin

admin

Leave a Comment