April 17, 2021
Portali Shprehja

Vetura shkel një këmbësor në lagjen Ulpiana të Prishtinës

Një këmbësor ka pësuar lëndime trupore pasi është goditur nga një veturë në lagjen Ulpiana të Prishtinës.

Lajmin për Telegrafin e ka konfirmuar zëdhënësja e Policisë së Kosovës për Rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti.

“Sot rreth orës 12:30, në lagjen Ulpiana në Prishtinë, ka ndodhur një aksident rrugor ku është përfshirë një veturë në lëvizje dhe një këmbësor. Si pasoj lëndime trupore ka marr këmbësori. Me rastin po merret njësiti i trafikut”, tha Ahmeti. /Telegrafi/

.

Të Ngjajshme

Prokuroria: I dyshuari për vrasjen e 27-vjeçarit në Mitrovicë ishte me një polic jashtë detyrës

admin

Policia me detaje për vrasjen e 27 vjeçarit dhe plagosjen e dy të tjerëve në Mitrovicë

admin

Policia jep detaje për 28 vjeçarin në Fushë Kosovë

admin

Leave a Comment