0 C
Skopje
December 14, 2018
Offside

VIDEO | 11 yjet që dështuan te Real Madridi

Real Madridi është ëndrra e shumë futbollistëve.

Të qenit skuadra më e madhe në botë, bën që shumë futbollistë të joshen për një transferim në ‘Santiago Bernabeu’.

Por, jo shumë futbollistë kanë arritur ta shfrytëzojnë këtë mundësi, duke u larguar nga Real Madridi pa lënë gjurmë të mëdha.

‘AS’ ka bërë një video në të cilën paraqiten 11 futbollistë që kanë dështuar të tregojnë më të mirën te skuadra nga kryeqyteti spanjoll.

Për ta parë këtë video klikoni KËTU.

Artikuj të ngajshëm

Gjyqi Milan-UEFA, kuqezinjtë mbeten akoma në ankth

shprehja

Eleminimi nga Champions dhe e ardhmja e Ikardit, flet Havier Zaneti

shprehja

Hidhet shorti i Copa del Rey, “buzëqeshin” të mëdhatë

shprehja