November 25, 2020
Portali Shprehja

Video/ 15 minuta ushtrime në shtëpi për një trup perfekt

Të kesh një trup perfekt duhet vullnet dhe shumë punë.

Videoja e mëposhtme tregon disa ushtrime që përfshijnë  gati gjithë pjesët e trupit.

Ushtrimet do të aktivizojnë çdo muskul në trup dhe do të japin rezultate për një periudhë të shkurtër kohore.

Për këtë ushtrim do t’ju nevojiten dy pjata kartoni apo dy fletë të zakonshme fletoreje.

Është e nevojshme të ndani gjithsej rreth 15 minuta për ushtrime dhe është mirë që ta përsëritni këtë 3 herë në javë.


Top Channel

Të Ngjajshme

Rënia nga pesha/ Njihuni me rrugën më të mirë të rekomanduar nga mjekët

admin

Njihuni me 5 mënyra si të ndryshoni ushqimin me kalimin e moshës

admin

Mësoni sekretin e ‘krijuesit’ të vitheve më të bukura në botë

admin

Leave a Comment