January 27, 2021
Portali Shprehja

Video: Arsenali me fat, autogoli i dytë nga Molde

Arsenali ka kaluar në avantazh në ndeshjen kundër Moldes për 2-1. Ekipi anglez arriti të dërgonte topin në rrjetë në minutën e 62′. Ishte sërish një autogol i Sinyan që dërgoi topin në rrjetë për 2-1.

.

Të Ngjajshme

Video: Thuram rikthehet me gol, Dortmundi në tapet

admin

E KRYER: “Faraoni” El Shaarawy kthehet në Serie A dhe i jep fund aventurës në Kinë! Nesër vizitat

admin

Video: Dortmundi në krizë, Mönchengladbach i jep leksione futbolli

admin

Leave a Comment