18.8 C
Skopje
August 25, 2019
Informacione Vendi

VIDEO/ Bastiset televizioni i njohur në Shkup dhe pronari i saj

Zyrtarët policorë me urdhër të Prokurorisë Publike sonte kanë hyrë në 1TV dhe shtëpin e Bojan Jovanovskit i njohur si “Boki 13”.

Pas arrestimit të “Boki 13”, Prokuroria Publike ka lëshuar një urdhër për kërkim në zyrën dhe shtëpin e Bojan Jovanovskit.

Artikuj të ngajshëm

Kaos i madh në rrugën Prishtinë -Pejë, 10 aksidente e shumë të lënduar

shprehja

Haradinaj takon Zaevin, e quan mik të mirë

shprehja

Albin Kurti tregon për herë të parë si e njohu gruan norvegjeze

shprehja