December 5, 2020
Portali Shprehja

Video: Çahet mbrojtja e PSG, Monaco futet me “top në portë”

Monaco ka ngushtuar diferencën në ndeshjen ndaj PSG me rezultatin 1-2. Ekipi vendas gjeti golin pas një gabimi të mbrojtjes së PSG. Kampionët nuk arritën të mbyllnin si duhet hapësirat dhe Kevin Volland i ndëshkoi në minutën e 52′.

.

Të Ngjajshme

Stërvitja e Real Madrid, çfarë golash nga Isco dhe Vinicus!

admin

Milan, Maldini nën akuzë: Ka treguar mungesë respekti

admin

E bujshme nga Argjentina: Maradona ka përjashtuar Claudia-n dhe vajzat nga testamenti!

admin

Leave a Comment