15.5 C
Skopje
September 22, 2019
Tech

Video/ ‘Chip’ që njeh rrugët, njihuni me teknologjinë që do të reduktojë aksidentet

Pagjumësia e drejtuesve të makinës është një ndër shkaktarët kryesorë të aksidenteve në botë. Një shpërqëndrim disa sekondësh mund të ketë pasoja fatale.

Artikuj të ngajshëm

BMW e blinduar, e sigurt ndaj Kalashnikovit dhe dronëve

shprehja

Stacioni 30 mijë tonësh rrotullohet 90 gradë

shprehja

Huawei Mate 30, telefoni i parë pa “Google”

shprehja