November 25, 2020
Portali Shprehja

Video: Dortmund zhbllokohet me Sanchon, gol në ndeshjen e tij të 100!

Borussia Dortmund arriti të zhbllokojë rezultatin në ndeshjen kundër Duisburg me rezultatin 0-1. Ekipi verdhezi shënoi me sulmuesin Jadon Sancho në minutën e 14′. Sulmuesi 20-vjeçar gjeti golin e tij në paraqitjen e 100 të tij me gjermanët.

.

Të Ngjajshme

Video: Atalanta shtang Liverpool-in me dy gola në katër minuta

admin

Edhe politika shqiptare i bashkohet dhimbjes për Maradona! Rama e Berisha me postim

admin

Milani dhe Interi kujtojnë Maradona! Dedikimi i dy klubeve të Milanos për legjendën argjentinase

admin

Leave a Comment