March 3, 2021
Portali Shprehja

VIDEO: E pabesueshme, Barcelona humb një penallti tjetër

Pas Pjanic, ka ardhur radha e Dembele.

Barcelona ka humbur penalltinë e radhës kundër Cornella-s në Kupën e Mbretit.

Një prekje e topit me dorë në zonën e rreptësisë i ka dhuruar katalanasve një mundësi tjetër të artë për të kaluar në avantazh.

Te pika e bardhë është paraqitur ylli francez, gjujatja e të cilit është ndalur nga Juan Ramirez.

.

Të Ngjajshme

Video: Thuram rikthehet me gol, Dortmundi në tapet

admin

E KRYER: “Faraoni” El Shaarawy kthehet në Serie A dhe i jep fund aventurës në Kinë! Nesër vizitat

admin

Video: Dortmundi në krizë, Mönchengladbach i jep leksione futbolli

admin

Leave a Comment