March 3, 2021
Portali Shprehja

VIDEO: E PABESUESHME! Çfarë ka humbur Origi!

Liverpooli kishte shansin më të mirë të kalonte në avantazh në ndeshjen ndaj Burnleyt në minutën e 43′. Mbrojtësi kundërshtar gaboi duke i dhënë mundësinë sulmuesit Origi të përfitonte. Lojtari vrapoi me topin në këmbë, por në momentin e fundit goditi traversën. Çmenduri!

.

Të Ngjajshme

Video: Thuram rikthehet me gol, Dortmundi në tapet

admin

E KRYER: “Faraoni” El Shaarawy kthehet në Serie A dhe i jep fund aventurës në Kinë! Nesër vizitat

admin

Video: Dortmundi në krizë, Mönchengladbach i jep leksione futbolli

admin

Leave a Comment