14 C
Skopje
October 20, 2019
Offside

VIDEO | E pamundur, shikoni çfarë humbasin lojtarët e Katarit!

Sfida mes Paraguait dhe Katarit, e vlefshme për Copa America, ka pasur 35 minuta shumë interesante. Paraguai arriti të gjejë golin në minutën e 4’ të takimit, me anë të sulmuesit veteran, Kardozo. Mëngjarashi u tregua i saktë nga pika e bardhë e penalltisë, duke mposhtur portierin e Katarit.

Në minutën e 16’, sulmuesit e Katarit kishin mundësinë më të mirë për të shënuar, por me portën e boshatisur, dy sulmues nuk arritën të shtyjnë topin drejt rrjetës.Burimi i artikullit

Artikuj të ngajshëm

VIDEO/ Kalibri i lartë, pasimi i mrekullueshëm nga këmbët e Emir Lenjanit

shprehja

“Old Trafford” në këmbë/ Rashford shënon ndaj Liverpool me… polemika

shprehja

VIDEO/ Ky gol “nuk mund të quhet” për Berishën, me Naingolan duhet të hapesh nga porta

shprehja