5.1 C
Skopje
December 11, 2019
BLUE

Video e rrallë e Adelina Ismailit kur u shpall “Miss Kosova 1997”

Adelina ka publikuar një video të realizuar disa vite më parë.

Adelina Ismaili vazhdon të mbetet ndër emrat më të dashur për publikun tash e sa vite, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja e kishte sfiduar veten edhe në pista të kompeticioneve të bukurisë, madje kishte dalur triumfuese.

Më 1997, Adelina rrëmbeu kurorën e më të bukurës së Kosovës, epitet të cilin e mori me plot meritë.

Më 1997, Adelina rrëmbeu kurorën e më të bukurës së Kosovës, epitet të cilin e mori me plot meritë.

Artikuj të ngajshëm

Festë në familjen e Ramiz Lladrovcit

shprehja

Një nuse si e Emal Fejzullahut, këto veshje të saj kanê vleren e mijëra eurove!

shprehja

Befason këngëtari shqiptar: Unë dhe familja ime jetojmë me qira, nuk e kemi blerë ende shtëpinë

shprehja