7 C
Skopje
November 20, 2018
BLUE

VIDEO | Ermal Fejzullahu e Nora Istrefi publikojnë këngën e re

Ermal Fejzullahu dhe Nora Istrefi kanë bashkuar forcat për të sjellë këngën “Hije”.

“Hije” vjen edhe me videoklip, që është bërë nga Entermedia.

Për muzikën e kësaj kënge është përkujdesur Big Bang.


Artikuj të ngajshëm

Zaimina i heq të gjitha në pishinën e vilës luksoze (FOTO LAJM)

shprehja

Kjo është gjyshja më seksi që keni parë (FOTO LAJM)

shprehja

Krejtësisht e zhveshur në plazh, Bleona skandalizon mediat e huaja (FOTO LAJM)

shprehja