December 1, 2020
Portali Shprehja

Video: Everton shënon pas 40 sekondash, Fulham barazon gjithçka

Evertoni e nisi në avantazh ndeshjen kundër Fulhamit, pasi shënoi gol vetëm pas 40 sekondash lojë. Ekipi i Anclotti ndërmori një aksion të mirë nga krahu i majtë. Richarlison futi një top në zonë për Calvert-Lewain dhe ky i fundit nuk gaboi për 0-1. Vendasit reaguan në minutën e 15′ me anë të Reid. Ky i fundit mposhti portierin Pickford për 1-1.

.

Të Ngjajshme

Zidane tërbohet me gazetarët: Boll më folët për këtë lojtar!

admin

Leicester gabon brenda fushe dhe nuk përfiton për të kapur kreun! VAR i bën gjëmën (VIDEO)

admin

“Veterani” Quagliarella dhe golat jo banalë! Edhe sonte xhevahiri i tij vleu pikën (VIDEO)

admin

Leave a Comment