September 30, 2020
Portali Shprehja

Video: Everton-Tottenham, shikoni gafën e pabesueshme të Richarlison

Everton-Tottenham duhet të ishte 1-0 në favor të vendasve, por Richarlison i ka falur miqtë me një gafë të pabesueshme.

Ylli i Ancelotti-t ka bërë gjithçka mirë deri në momentin e fundit, kur ka ka goditur topin në mënyrën më të keqe të mundshme pasi kishte kaluar edhe portierin.

Më poshtë keni videon e rastit të humbur.

.

Të Ngjajshme

ZYRTARE: Lucas Paqueta prezantohet te Lyon! Firmos deri në vitin 2025 dhe flet në konferencë

admin

Njeriu më i pasur në botë ndihmon rimëkëmbjen e Serie A?

admin

Del i fundit në Fantazi Futboll, tifozi detyrohet të qëndrojë një ditë në këmbë si statujë

admin

Leave a Comment