September 22, 2020
Portali Shprehja

(Video) Filloi rrënimi i objektit të paligjshëm tek Mavrovasja

Për momentin para objektit të paligjshëm tek Qendra Tregtare “Mavrovasja” kanë arritur makineria e N.P. “Rrugët e Maqedonisë”, e cila duhet të rrënoj objektin e ndërtuar në mënyrë të paligjshme tek Mavrovasja. Prezentë janë e dhe forcat policore. Ndryshe në seancën e djeshme qeveritare u vendos që objekti i paligjshëm duhet të rrënohet dhe për këtë u angazhua N.P.  “Rrugët e Maqedonisë”.

Rrënimin e objektit mund ta ndiqni drejtpërdrejt në linkun e mëposhtëm.

Video LINK

Të Ngjajshme

Mickoski: Të mërkurën protestë kundër padrejtësisë

admin

Sanksionohen 311 shoferë në Shkup, 130 për tejkalim të shpejtësisë

admin

Kuvendi sot pritet t’i votojë zv/ministrat

admin

Leave a Comment