January 28, 2022
Portali Shprehja

VIDEO | Florenzi & Theo Hernandez. Milani realizon poker në Empoli

Më në fund, goli i parë kuqezi me Milanin. Alessandro Florenzi ishte përgatitur të zëvendësohej por përpara se kjo të ndodhte, një goditje dënimi e rrezikshme ishte akorduar për ekipin e Piolit.

Aty ku ish-romanisti ka shkuar dhe ka goditur, duke gjetur të çarën e barrikadës dhe ka kaluar topin aty ku duhet duke shënuar.

Tact Watches

Më përpara kishte qenë një shtyllë e frikshme nga shqiptari Bajrami, i cili kishte shënuar edhe në pjesën e parë.

Por, kuqezinjte kane gjetur me pas edhe golin e katert me ane te Theo Hernandez, i ndodhur brenda zones se rreptesise dhe qe ka goditur i sigurte duke shenuar.

 

.

Të Ngjajshme

E BUJSHME | Pasi Milani e refuzoi, Juventusi tani po shet Kulusevskin në Premier. Detajet

admin

Barça nuk dorëzohet, Laporta zbarkon në Madrid për të zhbllokuar situatën e Morata

admin

“Çfarë po më shikojnë sytë”, vakti i Reece James “frikëson” Chilwell

admin

Leave a Comment