November 29, 2020
Portali Shprehja

Video: Fotokopje e golit të parë, Leao djeg krahun / Milani në avantazh

Milani ka kaluar sërish në avantazh në ndeshjen ndaj Romës për 2-1. Ekipi i “Djallit” shënoi 2 minuta pasi u kthye në fushë, ashtu si një pjesën e parë, por këtë herë autori i golit ishte Saelemaekers. Leao dogji gjithë krahun e majtë të Romës dhe nxori të vetëm para portierit Saelemaekers, që me një goditje të fortë e pushoi në rrjetë për 2-1.

.

Të Ngjajshme

Francë: Barazimi i parë vjen hidhur për PSG. Nuk mjaftojnë Neymar-Kean (VIDEO)

admin

Shpërthen Mihajlovic: Futbollistët duhet të ndërrojnë profesion nëse…

admin

Ish-ylli i Real-it i ofrohet Liverpool-it dhe Barcelona-s

admin

Leave a Comment