August 17, 2022
Portali Shprehja

VIDEO/ Fundoset jahti superluksoz në Mykonos

Një jaht luksoz 40 metra është fundosur në Mykonos.

Sipas raportimeve, anija i përket pronarit të anijes G.KAmpanis, e cila doli në breg për shkak të trajnimit të gabuar të ekuipazhit.

Jahti ka marrë shumë ujë dhe aktualisht po tërhiqet nga mjetet lundruese të rojës bregdetare.

Në vendngjarje ndodhet edhe zjarrfikësja për pompimin e ujit nga Brenda jahtit.

.

Të Ngjajshme

Madonna e feston ditëlindjen e 64-të me fotografi provokuese në Instagram

Mali i Zi thyen rekord, rritet inflacioni me 14.9 përqind në korrik

Biden nënshkruan ligjin mbi klimën, kujdesin shëndetësor, taksat dhe inflacionin

Leave a Comment